Kask Airoh

Kaski Airoh dla wszystkich miłośników sportów motorowych. 

  Airoh to włoska prestiżowa marka kasków produkowanych od 1997 roku przez założyciela firmy Antoniego Locatelli znanej na całym świecie. Produkowane są z wysokiej jakości mocnych materiałów carbon-kevlar, które są jednym z najwytrzymalszych i najlżejszych tworzyw stosowanych w Moto sportach i nie tylko. Zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo, jak i komfort nie tylko dla zawodowych kierowców sportowych, również dla fanów jeżdżących po zwykłych drogach. Ich zaletą jest niebywała lekkość, trwałość i wytrzymałość. Sprawdzają się we wszystkich warunkach podczas jazdy.

   Kaski zostały stworzone z myślą o pełnym bezpieczeństwie każdego użytkownika, ich system został przebadany i przetestowany pod każdym kątem w specjalnym laboratorium z własnym tunelem aerodynamicznym we Włoszech.

  Airoh Multication Safety system AMS2: Ten najnowocześniejszych system został zaprojektowany tak, aby wewnętrzna skorupa kasku była jeszcze bezpieczniejsza; w rzeczywistości wykorzystuje parę zachodzących na siebie polistyrenowych półkul o różnej gęstości, oddzielonych wkładami silikonowymi. Dzięki temu pozwalają one na pełną amortyzację wstrząsów rotacyjnych, które występują podczas gwałtownych uderzeń, wypadków zapobiegając wszelkim urazom. Dlatego wielu kierowców terenowych ufa przede wszystkim produktom Airoh. Ponadto Airoh stałe zwiększa zapotrzebowanie na modele produkowane w celu zaspokojenia rosnących wymagań entuzjastów skuterów, motocykli, quadów czy ATV.